Fotograf ślubny Pruszków fotograf na ślub

Miesiąć luty w naszej geolokalizacji z pewnością nie jest miesiącem w którym ilość uroczystości ślubnych sięga zenitu. Ilość ceremonii ślubnych, prawdopodobnie głównie ze względu na panujące warunki atmosferyczne jest znacznie mniejsza niż w tzw. wysokim sezonie czyli od maja do września. Czy to coś zmienia? poza chłodniejszą aurą za oknem chyba niewiele jak się okazuje ...

 

Fotograf ślubny Pruszków

Fotograf ślubny Piastów

Fotograf ślubny Grodzisk Mazowiecki

Na swoją zimową uroczystość ślubną tym razem zaprosili mnie Edyta i Michał. Zimowy klimat za oknem bez wątpienia nie ochłodził w najmniejszym choćby stopniu nastrojów gości weselnych, którzy bawili się na uroczystości do białego rana, hmm ale jak się bawili. Kameralny i niezwykle oryginalny kościół w Komorowie zapewnił natomiast bardzo klimatyczną atmosferę podczas samej ceremonii zaślubin.

Zobaczcie zresztą sami jak można bawić się zimą - można zaryzykować uzasadnione twierdzenie, że chyba nawet, lepiej, goręcej i intensywniej niż nawet w upalne lato ... ;)

Ceremonia ślubna odbyła się w Komorowie  (Pruszków) - parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, zaś przyjęcie weselne miało miejsce w stylowym i znanym Pałacyku Otrębusy - w miejscowości o tej samej nazwie.

Fotografie ślubne wykonujemy na terenie całego Mazowsza, a w okolicach Pruszkowa są to w szczególności: Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Brwinów, Nadarzyn, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Ursus, Leszno, Raszyn oraz w innych miejscowościach.

 

Reportaż fotograficzny realizowany przez jednego fotografa podczas ceremonii ślubnej - Mariusz.

 

NAJNOWSZE ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ ZAWSZE W ZAKŁADCE FOTO-BLOG

 

Zdjęcia ślubne Pruszków

Polecany fotograf ślubny Pruszków

Fotograf ślubny Pruszków

Zdjęcia ślubne Pruszków

Fotograf ślubny Pruszków

Fotografia ślubna Pruszków

Polecany fotograf ślubny Warszawa

Fotograf na wesele Pruszków

Fotograf ślubny Warszawa i okolice

Fotografia ślubna Pruszków

Fotograf na ślub Pruszków

Fotograf na ślub Piastów Grodzisk Mazowiecki

Fotograf na chrzest Pruszków Grodzisk Mazowiecki Piastów

Zdjęcia ślubne Pruszków
Dobry i polecany fotograf ślubny Pruszków

 

Fotograf na ślub. Fotograf na wesele. Fotografie ślubne wykonujamy na całym Mazowszu, a w okolicach Pułtuska to między inymi: Bramki, Kampinos, Kaski, Leszno, Łaźniew, Niepokalanów, Pawłowice, Płochocin, Rokitno, Zawady, Brwinów, Milanówek, Otrębusy, Podkowa Leśna, Żuków, Adamowizna, Grodzisk Mazowiecki, Izdebno, Książenice, Kuklówka, Babice, Blizne, Borzęcin, Izabelin, Laski Warszawskie, Lipków, Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki, Zaborów, Komorów, Pęcice, Piastów, Dawidy, Kostowiec, Magdalenka, Michałowice-Opacz, Młochów, Nadarzyn, Raszyn, Rybie, Sękocin oraz w wielu innych miejscowościach.

 


Fotograf na ślub wesele Sochaczew          Fotograf na ślub wesele Mińsk Mazowiecki          Fotograf na ślub wesele Wyszogród