Fotograf ślubny Piaseczno

Tym razem w najważniejszym dniu w życiu towarzyszyłem Agnieszce i Piotrowi. Dziś mogę powiedzieć, że  niewątpliwie są oni parą, którą cechuje niespotykana spontaniczność i otwartość. Życzeniem naszej Pary Młodej, zreszta jak i większości par w tym sezonie było aby ich foto reportaż ślubny, w trakcie ceremonii kościelnej był realizowany przez dwóch fotografów dysponujących dwoma niezależnymi zestawami sprzętu fotograficznego. Nasze wcześniejsze zimowe spotkanie, które miało miejsce wiele miesięcy wcześniej uświadomiło im jakie to dodatkowe możliwości daje praca dwóch fotografów ślubnych pracujących na tej samej ceremonii, obserwacja tych samych momentów z dwóch różnych miejsc, odmiennych perspektyw.   

Fotograf ślubny Piaseczno

Fotograf ślubny Konstancin Jeziorna

Ta metoda pracy sprawdziła się doskonale i tym razem. Dzięki temu na przykład moment rozpoczynający ceremonię był fotografowany w tym samym momencie zarówno z okolic ołtarza jak i chóru. Powstały więc ujęcia typowo reportażowe, bardzo kontekstowe, opowiadające ten fragment historii ich ślubu, pokazujące obraz zarówno z przodu jak i z tyłu świątynii. Praca jednego tylko aparatu z oczywistych wzgledów nie daje takich możliwości technicznych, wówczas trzeba wybierać czy jest się z przodu czy z tyłu kościoła. Nie można być przecież wszędzie w tej samej jednostce czasu, prawa fizyki są nieubłagane a przemieszczanie jak narazie jednak nadal wymaga odpowiedniej ilości czasu - może kiedyś to się zmieni, kto wie ... ;)

Ceremonia zaślubin odbyła się w Kościele Parafialnym Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie pod Warszawą. Zabawa weselnamiała zaś miejsce w bardzo klimatycznym Hotelu Cyprus w Książenicach - Grodzisk Mazowiecki. Aby nie przedłużać zapraszam serdecznie do obejrzenia wybranych 100-u kadrów z pięknej uroczystości Agnieszki i Piotra.


 Reportaż fotograficzny realizowany przez dwóch fotografów podczas ceremonii ślubnej - Mariusz i Arletta

 

NAJNOWSZE ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ ZAWSZE W ZAKŁADCE FOTO-BLOG

 

Kościół Matki Bożej Różańcowej Piaseczno

Kościelne dekoracje ślubne Piaseczno

Fotograf ślubny Piaseczno

Polecany fotograf ślubny Piaseczno

Zdjęcia ślubne Piaseczno

Polecany fotograf ślubny Piaseczno

Fotograf ślubny Piaseczno

Dobry fotograf ślubny Piaseczno

Parafia Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie

Fotograf ślubny Piaseczno

Fotografia ślubna Piaseczno

Hotel Cyprus Książenice Grodzisk Mazowiecki

Fotograf Piaseczno

Zdjęcia ślubne Piaseczno

Dobry fotograf ślubny Piaseczno

Fotograf Piaseczno

Fotografia ślubna Piaseczno

Fotograf ślubny Piaseczno

Fotografia ślubna Piaseczno

Hotel Sala Bankietowa Cyprus Książenice Grodzisk Mazowiecki

 

fotografia ślubna Piaseczno

fotografia ślubna Konstancin Jeziorna

zdjęcia ślubne Piaseczno

zdjęcia ślubne Konstancin Jeziorna

fotograf na chrzest ślub Piaseczno

fotograf na chrzest ślub Konstancin Jeziorna
Fabryka Wspomnień - fotografia ślubna i okolicznościowa
fotograf na chrzest
dobry i polecany fotograf ślubny Piaseczno Konstancin Jeziorna

 

Fotograf na wesele. Fotograf na ślub. Fotografie ślubne wykonujamy na całym Mazowszu, a w okolicach Piaseczna to między inymi: Głosków, Iwiczna, Jazgarzew, Józefosław, Kaminka, Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Żabieniec, Konstancin Jeziorna, Baniocha, Chylice, Słomczyn, Czersk, Chynów, Góra Kalwaria, Kędzierówka, Pieczyska, Rosorz, Sobików, Grójec, Belsk, Drwalew, Jasieniec, Jeziórka, Lesznowola, Lewiczyn, Worów, Raszyn, Dawidy, Kostowiec, Magdalenka, Michałowice Opacz, Młochów, Nadarzyn, Raszyn, Rybie, Sękocin, Tarczyn, Podkowa Leśna, Mroków, Ojrzanów, Prażmów, Przypki, Rembertów Grójecki, Werdun, Złotokłos itd.

 


Fotograf ślubny Pruszków          Fotograf ślubny Mińsk Mazowiecki          Fotograf ślubny Wyszków           Fotograf ślubny Tarczyn


 

Fotograf ślubny Piaseczno, fotografia ślubna Piaseczno, zdjęcia ślubne Piaseczno fotograf na wesele, dobry i polecany fotograf ślubny Piaseczno, fotografia ślubna Konstancin Jeziorna, fotograf chrzest