fotograf ślubny Grójec

Tym razem pora zaprosić Was na fotoreportaż ślubny z uroczystości Joasi i Marcina, który to nieco ponad dwa miesiące temu miałem przyjemność fotografować wraz z jedną z moich dwóch dodatkowych prawych rąk - Mirkiem ;), Arlecie daliśmy tym razem wolne ...      Z racji tego, że zakres naszej pracy nie obejmował sesji plenerowej lecz typowy reportaż ślubno weselny (co lubię najbardziej) Państwo Młodzi odebrali gotowe, starannie i indywidualnie obrobione zdjęcia po niespełna tygodniu - świetny wynik prawda??? Świetny bo obrobionych indywidualnie jedno po drugim zdjęć (a tak tylko pracujemy stawiając na najwyższą jakość naszych usług) oddałem im ponad sześćset !!!

Fotograf ślubny Grójec

Zdjęcia ślubne Grójec

Fotograf na ślub Grójec

Fotograf na wesele Grójec

Fotografia ślubna Grójec

Korzystając z uroków jak sądzę zasłużonego urlopu na którym byliśmy, przy asyście gorącego słońca hiszpańskiego Alicante (w zasadzie to tak na prawdę uciekając od niego chwilami), od czasu do czasu znajdowałem moment na pracę przy komputerze i opracowanie kolejnego wpisu. Efektem tego jest poniższy wpis z jak zawsze bardzo obszernie zobrazowany, innymi słowy standardowo już zawierającym 100 wybranych kadrów fotoreportażem. Bardzo podniosła, a w konsekwencji chwilami rozczulająca (czemu się nie dziwię przy takiej oprawie i tak pięknym kazaniu księdza), szczególnie Joasię ceremonia zaślubin miała miejsce w Piasecznie, w zasadzie w Zalesiu Dolnym będącym już chyba częścią Piaseczna, tak mi się wydaje. Szampańska zabawa weselna, którą też zobaczycie poniżej na zdjęciach odbyła się w sali Dolce Vita, Prace Małe - Tarczyn.


Myślę, że i te zdjęcia ślubne przypadną Wam bardzo do gustu, ciekawy choć trudny do fotografowania kościół, gustowna sala weselna a na niej rewelacyjne światło o które oczywiście w znacznej części zadbaliśmy i my instalując na sali bankietowej nasz własny system oświatelnia nadający jej dodatkowego kolorytu. Tego typu systemy stosowane są przez bardzo niewielu fotografów ze względu na znaczne ich koszty, my nie oszczędzamy na Waszych pozytywnych odczuciach. Do tego oczywiście świetna "gra" naszych głównych bohaterów - Państwa Młodych jak i ich bardzo rozbawionych gości - tak można by w tych kilku zdaniach podsumować niniejszą uroczystość.
Tytułem wstępu to powinno wystarczyć, teraz już pora abyście obejrzeli wybrane kadry z ceremonii Joasi i Marcina. Serdecznie jak zawsze zapraszamy ...

 

 

Reportaż fotograficzny realizowany przez dwóch fotografów podczas ceremonii ślubnej - Mariusz i Mirek.

 

NAJNOWSZE ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ ZAWSZE W ZAKŁADCE FOTO-BLOG

 

 

Fotograf na ślub Grójec

Fotograf ślubny Grójec

Zdjęcia ślubne Grójec

Zdjęcia ślubne Grójec

Fotograf ślubny Grójec

Fotografia ślubna Grójec

Fotografia ślubna Grójec

Polecany fotograf ślubny Grójec

Fotograf na ślub Grójec

Zdjęcia ślubne Grójec

Fotografia ślubna Grójec

Polecany fotograf ślubny Grójec

Fotograf na wesele Grójec

Fotograf na wesele Grójec

Sala weselna Dolce Vita Tarczyn

Sala weselna Dolce Vita Prace Małe

Sala Dolce Vita Prace Małe

Sala Dolce Vita Tarczyn

 

 

Fotoreportaże ślubne wykonujemy na całym Mazowszu a w okolicach Grójca są to szczególnie: Bartoszówka, Belsk Duży, Białobrzegi, Błędów, Boże, Chynów, Drwalew, Goszczyn, Głosków, Jasinna, Jasieniec, Jazgarzew, Jeziórka, Kaleń, Leśna Polana, Łazy Magdalenka, Michałowice, Młochów, Nadarzyn, Osuchów, Prażmów, Przypki, Pyry, Raszyn, Rybie, Sękocin, Słomin, Suchostruga, Tarczyn, Warka, Zalesie Dolne, Zalesie Górne, Żabieniec, Żelechów. Fotograf ślubny Grójec, najlepsze zdjęcia ślubne Grójec, polecany fotograf ślubny Grójec, fotografia ślubna Grójec, Fotograf na wesele Grójec, Fotograf na ślub Grójec. 


Fotograf ślubny Maków Mazowiecki          Fotograf ślubny Mińsk Mazowiecki